Erden Timur ve Okan Buruk Şampiyonluk Mesajı

Fenerbahçe’ye evinde 1-0 yenilerek 6 puanlık farkı 3 puana düşüren Galatasaray şampiyonluk şansını son haftaya taşıdı. Konyaspor deplasmanında 1 puan alması halinde Şampiyonluğunu ilan edecek olan Sarı-Kırmızılı kulüp, sosyal medya hesabından yaptığı “Günaydın” paylaşımında Sportif A.Ş. Başkanvekili Erden Timur ve Teknik Direktör Okan Buruk’un ifadelerine yer verdi.

GALATASARAY’DAN ŞAMPİYONLUK MESAJI

Erden Timur ve Okan Buruk kenetlenme çağrısı yaparken, Galatasaraylı taraftarlara şampiyonluk mesajı verdi.

Erden Timur açıklamasında, “Nice şampiyonluklar yaşamış, nice kupalar kazanmış büyük Galatasaray taraftarı, büyük Galatasaray camiası; geldik son dakikaya. Hepimiz tüm motivasyonumuzla, kenetlenerek ki bu sezon başında da dedik “Kenetlen başka Galatasaray yok” diye… Tüm zerrelerimize kadar hissederek şampiyonluk yolundaki son dakikayı hep birlikte sadece sahadaki 11 aslanımız, kenardaki diğer aslanlarımız, Okan hocamızla değil 35 milyon Galatasaray taraftarı o gün hep birlikte o mücadeleyi vereceğiz.

Bu kararlılıkla, bu azimle ve bu inanmışlıkla yapamayacağımız hiçbir şey yok. 100. yılda, 2023 yılında 23. şampiyonluğumuzu kazanmıştık. İnşallah 2024 yılında da 24. şampiyonluğumuzu hep birlikte kutlayacağız.” ifadelerini kullandı.

Okan Buruk’un açıklamaları ise şöyle:

“Büyük Galatasaray ailesi, bayrakları hazırlayın. Tarih yine şampiyonu yazacak, mayıslar yine bizim olacak.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir